Статті за темою «Єдиний податок»

Реінвестиція дивідендів не заборонена для єдиноподатників

Учасники товариства з обмеженою відповідальністю (всі є фізособами) ухвалили рішення спрямувати частину чистого прибутку, отриманого в 2014 році, на реінвестування. Чи не порушимо ми вимогу законодавства про заборону на взаємозалік, не виплативши учасникам дивіденди, а спрямувавши їх на суму збільшення статутного капіталу?
Ні, не порушите. Давайте розбиратися чому.

Виплата дивідендів єдиноподатником

У цьому матеріалі ми поговоримо про нині чинні правила в оподаткуванні дивідендів, що виплачуються єдиноподатником як фізичним, так і юридичним особам. З початку 2015 року чимало змін сталося в податковому законодавстві, тому емітентам, які планують порадувати своїх засновників, потрібно розуміти, скільки їм це коштуватиме.

Пішла голота на вигадки, або Як ФОП-єдиноподатникам обійти РРО

Небезпека загальної РРОтизації схвилювала фізосіб — підприємців не на жарт. Відразу ж колективний розум почав виробляти варіанти законного позбавлення від ярма РРО. Ми теж вирішили зробити свій посильний внесок у цю добру справу і запропонувати вам свої рецепти.

Єдиноподатники-юрособи та позики: чи бути разом?

Чи можуть юридичні особи — платники єдиного податку надавати позики грошовими коштами? Юрособи-єдиноподатники мають право надавати грошові позики. Однак деякі нюанси потрібно враховувати. Про них і розповімо.

Підприємство-єдинник здає землю в оренду: чи платити земподаток?

Наше підприємство (платник єдиного податку) має у власності земельну ділянку. Чи повинні ми сплачувати земельний податок у разі передання цієї ділянки в оренду?
Залежно від приналежності до тієї чи іншої групи ЄП по-різному сформульовані і умови звільнення від земельного податку. Давайте розбиратися - як кому і скільки.