Важливе

Новини

01 Жовтень 2018

28 Вересень 2018

Статті

Мы переехали на бухгалтерский портал ibuhgalter.net

На нашем портале будет интересно всем: и обычному предпринимателю-единщику, и главному бухгалтеру бюджетной сферы. Ведь новый портал состоит из трех разделов, предназначенных для бюджетных и медицинских учреждений, а также для коммерческих предприятий. В каждом разделе — профильные новости, свежие статьи от АСов бухгалтерского учета и информация о готовящихся вебинарах. Регулярно проводится регистрация на вебинары для коммерческих, бюджетных и медицинских учреждений. Читатели же электронных версий газет найдут свои любимые издания в специальном разделе «Журналы».

Скарга на заблоковану податкову накладну

Cтаттю взято з газети “Платник єдиного податку” № 22/2018

На жаль, швидко «врятувати» заблоковані ПН/РК у платників ПДВ не завжди виходить. Часом комісія ДФС після подання письмових пояснень та підтвердних документів відмовляє у реєстрації ПН/РК. Тоді суб’єкт господарювання може скористатися механізмом адміністративного або судового оскарження.

Як оскаржити рішення комісії в адмінпорядку, ви дізнаєтеся з матеріалу.

>> Читати на ibuhgalter.net <<

Перехід з однієї офісної програми на іншу: документальне оформлення та облік

Cтаттю взято з газети “Платник єдиного податку” № 21/2018

Життя не стоїть на місці, і те, що було актуальним учора, застаріває сьогодні. У сфері IT-технологій це виразно простежується. І настає момент, коли підприємству потрібно змінити використовуване програмне забезпечення.
У статті ми розповімо, як оформити таку операцію й відобразити її в обліку.

Помилково подана декларація: як виправити ситуацію?

Cтаттю взято з газети “Платник єдиного податку” № 20/2018

   Підприємство є платником екологічного податку. Під час звітування за І квартал 2018 року ми помилково подали декларацію з екологічного податку не до контролюючого органу за місцем розташування стаціонарного джерела забруднення, а до іншого контролюючого органу, у якому ми також перебуваємо на обліку (за неосновним місцем обліку). Після виявлення своєї помилки ми також подали декларацію до «правильного» контролюючого органу.
Чи потрібно нам щось робити з тією декларацією, що подана за «хибною» адресою?