Тема тижня

Важливе

Новини

19 Квітень 2018

Статті

НДО пашни в 2018 году: c коэффициентом 1,756 или без?

Статья взята из газеты “Плательщик единого налога” № 13/2018

  Сельскохозяйственный товаропроизводитель — плательщик единого налога группы 4 недавно обнаружил в категории 108.02.04 ЗIР консультацию о том, что при расчете единого налога группы 4 к нормативной денежной оценке пашни, проведенной по состоянию на 1 июля 1995 года, не нужно применять коэффициент 1,756.

В связи с этим возникает вопрос: имеет ли он теперь право откорректировать в сторону уменьшения налоговые обязательства по единому налогу группы 4, рассчитанные на 2018 год?

Було 20 %, стало 7 %: оподатковуємо ПДВ медвироби

Cтаттю взято з газети “Платник єдиного податку” № 11/2018

У 2018 році здійснюємо реалізацію медвиробів, які придбавалися в 2017 році за ставкою ПДВ 20 %. Зараз же ставка становить 7 %.
Чи необхідно коригувати ПК? Які особливості здійснення таких операцій?

Штрафи за порушення ведення касових операцій: розміри та строки притягнення до відповідальності

Cтаттю взято з газети “Платник єдиного податку” № 10/2018

Коли йдеться про відповідальність, то перше, що хочуть знати суб’єкти господарювання, — види, розміри штрафних санкцій, а також те, який орган може їх ініціювати. Розберемося з цим.

Як списувати пальне: за нормами чи за фактом?

Cтаттю взято з газети “Платник єдиного податку” № 9/2018

Усе тече, все змінюється... Та проблема, як правильно списати пально-мастильні матеріали (ПММ), — одне з тих одвічних запитань, що з року в рік постають перед бухгалтером майже кожного підприємства, на якій би системі оподаткування воно не працювало. Адже автомобіль, за влучним висловом класиків, вже давно не розкіш, а засіб пересування.
Тож чи можна урешті-решт списувати ПММ за фактичними витратами або ж слід і досі застосовувати певні норми для їх списання?
Чи матиме негативні податкові наслідки невикористання таких норм? Як бути у разі, коли на ваше авто немає затвердженої норми?
Відповіді на ці та інші «пально-мастильні» запитання читайте у нашій статті.