Важливе

Новини

23 Жовтень 2017

20 Жовтень 2017

Статті

Таблиця даних платника: огляд змін від Мінфіну

Статтю взято з газети “Платник єдиного податку” № 39 /2017

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 18.09.2017 р. № 776)

Працівник на заміну призваного строковика

Статтю взято з газети “Платник єдиного податку” № 38/2017

У нас є працівник (електрик) призовного віку. Восени він може бути призваний на строкову військову службу. Без електрика ми працювати не можемо — потрібна заміна.
Як правильно організувати прийняття нового працівника?

«Пастки формули», або Метаморфози реєстраційного ліміту при блокуванні податкових накладних

Стаття взята з газети “Платник єдиного податку” № 36/2017

Наше підприємство у серпні 2017 року за операцією з постачання товару склало ПН, для реєстрації якої ми перерахували відповідну суму на ПДВ-рахунок та, відповідно, збільшили свій реєстраційний ліміт. Проте реєстрацію ПН було зупинено. Ми надали податківцям весь пакет документів, необхідних для прийняття рішення щодо реєстрації ПН у ЄРПН, однак до настання граничного строку подання податкової декларації з ПДВ за серпень 2017 року рішення так і не було прийнято. У декларації ми відобразили ПЗ за цією операцією. Після подання декларації наш реєстраційний ліміт зменшився, хоча ПН так і не була зареєстрована.
Як це сталося? Чи не доведеться нам ще раз поповнювати ПДВ-рахунок, щоб ПН після прийняття рішення про її реєстрацію все ж таки була зареєстрована?