Зміни у порядку проведення планових перевірок

Уряд, постановою КМУ від 06.12.2017 № 1109,  змінив Порядок координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, затвердженого постановою КМУ від 2310.2013 р. № 805.

Так, змінами встановлено щорічне (на заміну квартальному) планування органами ДФС перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, які проводяться для забезпечення своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків, зборів, платежів.

Також уточнено, що проведення органами держфінконтролю перевірок, запланованих на I квартал наступного року, погоджується до 20 грудня поточного року з відповідними контролюючими органами.

Планування органами держфінконтролю перевірок на II, III і IV квартали поточного року здійснюється з урахуванням плану-графіка документальних планових перевірок на поточний рік, оприлюдненого на офіційному веб-сайті ДФС.

Про проведення перевірок, запланованих на II, III і IV квартали поточного року, органи державного фінансового контролю інформують відповідні контролюючі органи до 20 числа останнього місяця попереднього кварталу.

Постанова набрала чинності 12.04.2018 р. (опублікувана в «Урядовому кур'єрі» від 12.04.2018 № 70).

За матеріалами КМУ

Комментарии