Куди подавати податковий розрахунок за ф. 1ДФ та сплачувати ПДФО у разі зміни ФОП протягом року місцезнаходження?

Куди подавати податковий розрахунок за ф. 1ДФ та сплачувати ПДФО у разі зміни ФОП протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?

     Згідно з ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та контролюючий орган, в якому на обліку перебуває платник податків (далі – адміністративний район), а також у разі зміни податкової адреси платника податків, контролюючими органами за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку/взяття на облік такого платника податків.
     Частиною восьмою ст. 45 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із змінами і доповненнями (далі – БКУ) встановлено, що у разі зміни місцезнаходження суб’єктів господарювання - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.
     Відповідно до прийнятого наказу Міністерства фінансів України від 06.10.2017 № 839, який набрав чинності з 09.12.2017, внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» (далі – Порядок).
     Згідно внесених змін до Порядку, при перереєстрації місцезнаходження суб’єктів господарювання – фізичних осіб сплата податків і зборів та подання звітності, визначених законодавством за основним місцем обліку, в наступному бюджетному році здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

За матеріалами «ЗІР: категорія 103.25»

Популярные статьи по теме

Комментарии