Якщо у відомостях платника єдиного податку відбулися зміни, необхідно подати заяву

У Головному управлінні ДФС у Луганській області нагадали. Якщо у відомостях суб’єкта господарювання відбулися зміни, необхідно подати заяву, затверджену наказом Мінфіну від 20.12.2011 р. № 1675, до контролюючого органу з відповідними відомостями.

Така заява подається фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку:

  • у разі зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.
  • у разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.
  • у разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.

За матеріалами ГУ ДФС у Луганській області

Комментарии